girl lila srdce.gif
Vítej na webu Vše o lásce
Vítej na webu Vše o lásce
Trošku o lásce

Rozjímání o lásce a životě.

girl lila srdce.gif

Rubrika

MŮJ PROFIL FB.jpg
 

 

Mám 65 let. Ne, nebudu zde vyčíslovat vše, co pro někoho láska znamená. Zda je to  sex, manželství nebo jen vzpomínky, bolest, žal a věčný stesk na stáří.

Jako žena, manželka, matka a babička jsem jako každá zažila její různé podoby - od zamilování se, dlouhého manželského soužití až po úmrtí nejstaršího milovaného syna, obou rodičů, tchánů...No, každý máme něco v srdci.

 
 

Jsem v relativní pohodě úměrné důchodovému věku.
To, co jsem kdysi udělala za hodinu, dělám nejméně dva dny. Lenost a asi vyhořelost.
Pečuji o plně invalidního muže a studujícího syna VŠ. Nevzdávám se, bojuji a žiji.

 

 

 

Trošku o lásce

girl. zlatá.gif
miluji tě1.jpg
Pár slov k mému webu: Pohlédnete sem na téma webu

a možná si povzdechnete - "cože, O LÁSCE, už zase!?"


Ano - lásky není nikdy dost - vemte prosím můj web na milost - zaplavují nás zamilované písně i romatické filmy (ale taky tvrdá realita života).

Ale proč ne! Vždycky jsou takové pozitivní, s dobrým koncem jako v pohádce. Tak proč se trochu neodpoutat od všedních starostí a trošku se nepotěšit. Láska není jen samé happy, někdy bolí, je i smutná, nešťastná a bláhová...a je fajn když dlouho trvá až do konce života. Na stará kolena mám velkou radost z netového přátelství. I taková je láska! Děkuji blízcí přátelé. Tak se jen tak pro rozptýlení se mnou zamyslete, milujte a buďte milováni (-y). 
májový květ.jpg

Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí,
láska se nevychloubá a není domýšlivá.
Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch,
nedá se vydražit, nepočítá křivdy ...

Shirley Valentine je v každé z nás. V každé ženě, která vychovala děti, plní mateřské i manželské povinnosti, vaří, nakupuje, uklízí a chodí do práce. Přesto jí něco v životě chybí. Možná sny, které jako mladá holka měla, ale netroufla si je zrealizovat.

Simona Stašová

 
polibek pod třešní-máj1.jpg
lila kytka1.png

 

Trošku o lásce

oba máj.jpg
prvomáj.políbení.jpg

Prvomájové políbení naděluje plodnost a krásu

První máj je lásky čas a také proto se k němu váže milá tradice - polibek pod rozkvetlou třešní či břízou. Žena, která pod ní bude políbena, by měla celý příští rok oplývat krásou, přitažlivostí a plodností. Nepolíbené prý uschnou. Proto by pánové na tuto svou „povinnost” rozhodně neměli zapomenout.

Potkáme osudovou lásku, nebo si budeme dál užívat single života?

na zdraví.jpg

10 možných důvodů, proč jste single!

 

 

žena, single, vztah, sex, partnerství

Vrtá vám hlavou, proč ve třiceti ještě nemáte chlapa, když ho má i ta nejotravnější kolegyně v kanceláři? Pak vám přinášíme seznam možných prohřešků proti partnerství.

 

Možná si tento stav užíváte, ale možná se tím také užíráte a za svůj stav: svobodná se stydíte. Jenže přestaňte si myslet, že nezadaná, znamená ztracená nebo zoufalá. A přestaňte se utápět ve vodce a dokola sledovat Brigdet Jonesovou. Mimochodem, když už jsme u téhle boubelky – i ta si přeci našla toho pravého. Takže zahoďte frázi „nikoho si nenajdu, protože mě nechce“ a změňte se.

1. Lenost

Prvním důvodem je vlastně neochota něco na svém životním stylu měnit, dělat kompromisy, nebo vylézt z ulity a někoho si najít. I když si to možná nepřipouštíte, tento důvod je jedním z nejčastějších, které single ženy uvádějí. Takže vstaňte, naličte se a vyrazte do víru velkoměsta.

2. Minulost

Ještě stále v sobě dusíte bolest z minulého rozchodu, bojíte se jít do nového vztahu kvůli nalomenému srdci? Pak s vámi asi nebude nic do té doby, než na bývalého partnera zapomenete.

3. Zaneprázdněnost

U některých žen jde jen o výmluvu, ale u jiných je to velká pravda. Emancipace hýbe světem a i ženy dělají kariéru. Jste od rána do večera v práci? Pak se nemůžete divit, že nikoho nepotkáte. Zkuste si vzít dovolenou, vypnout, uvolnit se a pobavit. Uvidíte, že se ten pravý objeví někde za rohem.

4. Podléháte kritizování

Když už dojde na schůzku, často muže ihned hodnotíte, jaký že to vlastně bude partner pro život. Zapomínáte na jednoduché poznávání. Problémem může být to, že si myslíte, že pro vás není žádný muž dobrý. Jen se zamyslete, kolikrát jste odmítla muže, protože nemá dost dobrou práci, nemá dostatek vlasů, je malý, má ošklivé boty, neumí tančit, nelíbí se vám jeho hlas atd. atd. Zbavte se předsudků, změňte své postoje a dejte muži, se kterým jdete na rande, více než jednu šanci. Přece si ho hned nemusíte brát.

5. Váhavost

Neumíte se rozhodnout. Raději tedy volbu necháváte na partnerovi a vůbec nejste iniciativní. Tím akorát ukazuje pocity nejistoty, a to není vůbec přitažlivé.

6. Touha po svobodě

Možnost dělat si co chcete a kdy chcete – nedovedete si představit vzdát se těchto „výhod“? Kompromis vám nic neříká? Pak se nedivte, že partnera nemáte.

7. Nedůvěřivost

V životě jste byla již mnohokrát zklamaná, bývalý partner vás podváděl a vy teď máte pocit, že každý chlap je vlastně hajzlík? Lásku si tak nedokážete pořádně užít a vychutnat. Jedinou radou je hodit minulost za hlavu a začít opačnému pohlaví věřit. Ne všichni patří do stejného pytle.

8. Nízké sebevědomí

Máte pocit, že vás nikdo nemůže mít rád? Že máte malá prsa, velký nos, že jste hrozně ošklivá? Potenciální partner toto váhání vycítí a rozhodně mu to nebude připadat atraktivní.

9. Přehnané nároky

Kafe.cz radí:

Musí být takový a makový a ani trochu jiný! Vysnila jste si partnera a nehodláte při jeho hledání slevit ani o píď? Pak se nedivte, že byt 2+1 obýváte zatím sama. Není na čase přestat řešit barvu očí nebo vlasů a zaměřit se na lepší hodnoty?

10. Protože existuje minimálně dalších 30 důvodů, proč si single život hlavně užívat!?

 

  • Nezadaná neznamená nečinná. A proto nevěřte všem, kdo tvrdí, že láska přijde tehdy, až ji přestanete hledat. Budete-li sedět na balkoně nebo v kavárně a čekat, že vás ten pravý sám objeví, nejspíš se nedočkáte a brzy vás přepadne tak možná zoufalství a vztek. Lásku hledejte aktivně a rozhodně se za to nestyďte. 

 

Trošku o lásce

1-detail[1].jpg

Pusťte si bedýnky, uslyšíte a uvidíte jen samé romantické filmy a uslyšíte jen samé písničky o lásce. Nejstarší dochovaná báseň je, jak jinak, než o lásce. Zamilované lidičky  potkáte na ulicích, v obchodech, ve škole ... všude. A to je asi dobře.

old oba1.jpg
girl rot květy.gif
oba plus jeden.jpg
lila srdce.jpg
old oba u more1.jpg
girl srdce.png

Život si s námi pohrává. Jedinou pojistkou štěstí je láska. Všichni ji hledáme. Protože ten, kdo ji najde, neprohraje.

girl lila srdce.gif

 

Trošku o lásce

VÍTEJTE NA WEBU
nazvaném

TROŠKU O LÁSCE

 

Co myslíte. Měla by láska být jen doménou básníků, hudebníků a spisovatelů? Určitě ne.

 

Láska sourozenecká, manželská, parnerská, ke sportu, k jídlu, k práci, zálibám, k rodičům a dětem, k blízkým přátelům... kdo by je neprožil. Která byla ta nejkrásnější? Mateřská? První?

Já říkám "každá"!  A Ty?

 
Pohodové pobavení a láskyplný den.
haně.jpg
mdž1.jpg
vysvědčení.jpg
ach ta láska....jpg
růže2.jpg
rose super.png
oba love1-záhlaví.jpg
láska.gif
st.oba super love4.jpg
Kniha přátel super.png

Ikonka webu

ikona láska.jpg

Mé další weby

ikona bol2.jpg
http://zdenkak.mypage.cz/
Vychytávky na bolístky
girl lila srdce.gif
index.jpg
duchodci-1.jpg
na panel žena.jpg
oba u kompu.png
2 kávy super.jpg
lila super kytice.jpg

Kamarádi

honza ikona.gif.png
 
 
 
 
 
 
 
 
daisy ikona.jpg
klein ikona.gif
děkuji za přátelství.jpg
jaro9.jpg
dobrou pohodu u kávičky.jpg
girl lila srdce.gif

Tyto stránky byly založeny v srpnu 2016.

Děkuji za návštěvu
Děkuji za návštěvu
 

Děkuji za milou návštěvu.  Hodně lásky prožívej, zas se ke mě podívej.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one